Суд у справі щодо земельної ділянки в урочищі Китаїв знову перенесли через неявку представників КМДА, Мінкульту та Київради. Про це повідомляє ГО «Збережемо Китаїв».
Засідання у справі №910/14549/23 відбулося 28 травня у Північному апеляційному господарському суді. Предметом розгляду є земельна ділянка площею 4,76 га, розташована в межах «Китаївського археологічного комплексу» — пам’ятки археології національного значення.
За інформацією ГО «Збережемо Китаїв», на засідання не з’явилися представники Київської міської державної адміністрації, Міністерства культури та інформаційної політики України, Київської міської ради, а також представники громадської організації «Спадщина Китаєва».
2023-2024, Редакційна команда "Захистимо Китаїв". Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Захистимо Китаїв" не нижче третього абзацу.
